Transport łodzi

Posiadamy przyczepy do przewozu jednostek do 10 m. Na specjalne życzenie klienta wodujemy łodzie jak i odstawiamy we wskazane miejsce na zimowanie. Istnieje możliwość zabezpieczenia łodzi na czas transportu folią termokurczliwą, która zapobiega zabrudzeniu się łodzi podczas dalszego transportu oraz dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniem.

Serwis i naprawa silników zaburtowych

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą silników do łodzi. Specjalizujemy się w silnikach zaburtowych. Przeprowadzamy coroczne serwisy i przeglądy, celem utrzymania silnika w jak najlepszej kondycji. W przypadku większych awarii dokonujemy gruntownych napraw.

Konserwacja dna i mycie łodzi

Przed zwodowaniem łodzi oferujemy kompleksowe przygotowanie do sezonu nie zapominając o części podwodnej jednostki. W tym celu stosujemy specjalne farby, które zabezpieczają łódź przed zarastaniem, ograniczając opór wody podczas pływania. Zajmiemy się również górną reprezentacyjną częścią jednostki, aby móc czerpać maksimum przyjemności ze spędzonego nad wodą czasu.

Zimowanie łodzi

Dla utrzymania kompleksowości usług oferujemy zimowanie jednostek w okresie jesienno- zimowym. Zapewniamy Państwu zamknięte hale, na których przechowujemy łodzie do 8m długości. Na specjalne zamówienie klienta łódź może zostać zabezpieczona folią termokurczliwą wraz z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi.